fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Vorwerk

Vorwerk logo

Vaibad

Vorwerk & Co. KG perefirma rajati 1883 algselt vaibatehasena Wuppertalis, 1930-ndatest hõlmab sortiment nii kodutehnikat kui kvaliteet-kosmeetikat. Koos tütarfirmadega Division Carpets, akf grupp, JAFRA Cosmetics tegutseb Vorwerk & Co. KG enam kui 623 000 töötajaga 66 riigis, 2010 käibega 2372 miljardit eurot.

1992. aastast on korporatsiooni üks peamisi eesmärke ja juhtmõtteid keskkonnakaitse, kindlustamaks, et ka tulevaste põlvede perekonnad võiksid elada täisväärtuslikku elu puhtas keskkonnas. Nii Vorwerk’i tooted kui nende tootmisviis vastavad Keskkonna Deklaratsioonis väljendatud põhimõtetele.

Koduleht: www.vorwerk-flooring.co.uk

 Otseviide: Vaibad

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt