fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

JAB

Jab logo

JAB Anstoetz on sisustuskangaste tootjaist kõige kiiremini laienenud firma, mis tänu oma hiigelmõõtmetele võib pakkuda hinnavalikut sama laias diapasoonis nagu tekstiilegi – üsna soodsatest väga kalliteni.

Josef Anstoetzi poolt 1946. aastal Bielefeldis (=JAB) rajatud dekoratiiv- ja mööblikanga hulgimüügifirma oli esimene, kes hakkas oma mustreid tutvustama raamatutena. JAB rajas laienemiseks mööblitehase, vaibatehase, ostis hotelli ning võttis üle mitmeid teisi kangatootjaid nagu Stroheim & Romann 1982, Carpet Concept Objekt-Teppichboden GmbH 1994, Chivasso 1999, Gardisette 2005 ning Sacho Hesslein’i vähemusaktsiad 2000.

JAB disaini loominguline direktor Ralph Anstoetz ütleb:“Lõpptulemus pole kunagi veenev, kui Su süda pole selles. Sageli on vaja vaid väikest tõuget, et unistused äratada ja neisse hing puhuda.” Oleks häbiasi jätta kasutamata tänapäeva disainivabadus – igaüks meist võib muuta oma kodu rahu ja naudingu oaasiks, kuhu põgeneda argielu surve eest ning mis väljendab otseselt meie elu kvaliteeti ja stiili. JAB annab 2 korda aastas välja uusi kangakollektsioone “Unistuste eluruumi” tarbeks, millesse kuulub 3000 kangast 20 000 värvitoonis.

Showroom kollektsiooni lõi JAB-i firmaga 2004. aastal ühinenud hollandi disainer Marty Lamers. Lamers on õppinud moekunstnikuks ja tööstusdisaineriks ning seejärel olnud Ulf Moritza õpilane ja kolleeg Eindhoven’i Disainiakadeemias. “Mind paelub see, mida kõike saab luua kiududest,” ütleb Lamers, “ma olen väga visuaalne ja toetun rohkem oma kõhutundele ning vähem ametlikele prognoosidele publiku nõudmiste kohta.”

2006. aasta Kodutekstiili messil toodi välja JAB Showroom’i uuenduslik kollektsioon ebatavaliste materjalide segamisega – näiteks suitsutoonides vuaal “Arrow” hiiglasliku kalaluu mustriga või ainult nurkadest kokkuõmmeldud topelt-kudumistehnikas vuaal-rombidest koosnev “Score”.

Brändi koduleht: www.jab.de

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt