fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Lelievre

Lelievre logo

Lelievre on maailma parim ajalooliste sissekootud piltidega mööblikangaste tootja, kuid pakub ka kaasaegses disainis sametit, siidi ja linast, ning tulekindlat kangast hotellidesse. 6000 toodet hinnakirjas pakuvad restauraatoriltele, arhitektidele ja sisekujundajatele laia tekstiilivaliku igasse interjööri.

Lelievre perefirma rajas 1914 Henri Lelièvre Pariisis aadressil 36 Rue des Petits Champs. Aadressile 13 Rue du Mail kolinud firma presidendiks on täna Henri pojapoeg Patrick Lelievre.

1998 ostis Lelievre ära Lyoni siidikangrute kõige vanema ja kuulsama firma Tassinari & Chatel. Kombineerides erinevaid siidikudumistehnikaid kasutavad Lelievre tehased kõrvuti nii käsitsi kudumist kui arvuti-juhitud mehhaanilist pildi loomist. See lubab teostada nii uusimat disaini kui taasluua arhiivifotodele jäädvustatud ajaloolisi kangamustreid.

2010 tegi Lelievre suure sammu tänasesse moemaailma Sonia Rykiel Maison’i kollektsiooniga. Lelievre toodab ka sisekujunduse aksessuaaride kollektsioone, mida pakutakse ka internetipoe kaudu.

Brändi koduleht: www.lelievre.eu

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt