fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Pierre Frey

Pierre Frey logo

Kangad ∙ Tapeedid ∙ Vaibad

Pierre Frey on Pariisi luksusliku disaini stuudio – maison de luxe –, mis rajati perefirmana 1935. Pierre Frey kujundab ja toodab uhkusega prantsuse traditsiooni järgivaid kangaid ja tapeete rikkalikes kollektsioonides, ning nende juurde ka hämmastavat mööblit ja sisustusaksessuaare. Alates 1961 on enamik kujundustest teostatud perefirmale kuuluvas sõltumatus manufaktuuris Põhja-Prantsusmaal, mis garanteerib kollektsioonide absoluutse eksklusiivsuse.

Pierre Frey ainulaadne oskus on taasluua kangastes üksikasjalikult antiiksete maalide motiive. Enam kui 7000 ühikust koosnev tootevalik on saanud inspiratsiooni nii keiserlikust Hiinast, revolutsiooni-eelselt Prantsusmaalt kui kaasaegsest Aafrikast.

Lisaks sellele annab Pierre Frey oma klientide käsutusse väljapaistva pärandi arhivaalidena. Alates 2003 on Pariisi kogutud üle 30 000 sisustuskunsti puudutava arhiividokumendi – jooniseid, kangaid, vaibanäidiseid – mille hulgast saab otsingut teostada nii ajastu, värvi, motiivi kui ka tehnika järgi. See unikaalne kogu firma enda varasematest disainidest ning oksjonitelt, antiigikaupmeestelt ja erakogujailt ostetud haruldustest muudab Pierre Frey oluliseks koostööpartneriks kogu maailma juhtivate muuseumite jaoks.

www.pierrefrey.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt