fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kadeco

Kadeco logo

Kadeco pakub tehnilisi kardinaid, päikesekaitsesüsteeme ja markiise erwilo-kollektsioonist suures värvi- ja materjalivalikus. Iga toode on valmistatud konkreetse kliendi vajadustest ja mõõtudest lähtuvalt.

Et päikesepaiste hulk mõjutab otseselt meie tervist ja heaolu, siis vajame me oma eluruumis valguse ja varju kindlat tasakaalu. Erwilo-markiisid laiendavad meie eluruumi, võimaldades reguleerida otsese päikesekiirguse hulka terrassil või rõdul. Nad kaitsevad nii kuumuse ja ultraviolettkiirte kui ka vihma eest, et vabas õhus viibimine oleks mugav. Akna- ja talvemarkiisid hoolitsevad meeldiva sisekliima eest ruumis ning tagavad päikeseenergia optimaalse ärakasutamise.

Firma peakorter asub Espelkamp’is Saksamaal, tütarettevõtted Kriens’is Tšehhis ja Salzburgis Austrias. Lüübekis toodetakse erwilo-markiise ja putukakaitsesüsteeme. Kadeco korraldab innovaatiliste lahenduste tutvustamiseks kaastöötajatele ja edasimüüjatele tootekoolitusi ja müügiseminare.

Brändi koduleht: kadeco.de

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt