fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

MHZ

MHZ logo

MHZ sai oma nime kardinariputussüsteemilt “Mechanischer Hachtel Zug”, mis oli üks esimesi tooteid ettevõttes, mille rajasid 1930 sisekujundaja Wilhelm Hachtel ja puusepp Adolf Stäbler. Puidust sisejooksuga siinid olid eeskujuks paljudele hilisematele edukatele toodetele, kuid sakslaste korralikkuse juures oli see, et kardinat akna eest kõrvale tõmmates kardina allserv põrandale toetuma jäi, dekoratsioonielemendina üle poole sajandi oma ajast ees.

MHZ tooted olid II maailmasõja puhkedes juba üle Saksamaa laialt kasutusel. Stuttgarti lähedal Musbergis asuv tehasehoone hävitati 1944 märtsis täielikult. Pärast sõda algas firma ülesehitamine hoogsalt suureneva tootevalikuga. 1950-ndate lõpul avastas Wilhelm Hachtel kunstmaterjali kasutusvõimalused ning sai hakkama puidu ja plastmassi ühendamisega ühte tootesse. Sellega muutus MHZ üheks kõige esimeseks modernsete sisekujunduselementide pakkujaks. Niederstettenisse Würtenbergi lähedal ehitati uus tehas ning tütarettevõtteid rajati Prantsusmaale, Austriasse ja Šveitsi.

“Ainult õige lahendus on hea lahendus,” on firma juhtmõtteks. MHZ loeb enda eelisteks innovaatilisust, kõrget teenindustaset ja kliendile suunatust. Laias sortimendis on iga toode “originaal” – iga toode valmib just antud kliendi mõõtude ja soovide kohaselt. Sageli pöördutakse firma poole murega, et lähtuvalt arhitekti soovitustest ehitati valmis väga julge lahendusega aknad, ent alles hiljem selgus vajadus kaitsta oma tekstiile ka päikese eest. Valmisolek lähtuda kliendi erinõuetest on andnud tulemuseks ülihäid uusi tooteid, nagu näiteks võimalus avada kardin ülevalt või alt.

Brändi koduleht: www.mhz.de

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt