fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Brink & Campman

Brink & Campman

Vaibad

Brink & Campman on Madalmaade vaipade ja vaipkatete tootja, kelle esindussaalid on Lichtenvoorde’s ja Naarden’is. Igal aastal annab Brink & Campman välja uue kollektsiooni uute kujundustega ja moodsates värvides, mida müüakse üle maailma. Lisaks sellele standard-kollektsioonile pakub Brink & Campman tellimusel tehtavaid vaipu sisearhitektide ja sisekujundajate stuudiote vahendusel. Brink & Campman lubab: me muudame Teie enda kujunduse unikaalseks vaibaks. Samuti pakub Brink & Campman arhitektidele ja sisekujundajatele lepingulisi vaipkattelahendusi projektipõhistesse keskkondadesse.

Kootud vaibad on valmistatud Madalmaades Axminster lõimimistehnikas, mis sobib hästi klassikalistele, rikkaliku disainiga vaipadele, sest jätab väga sarnase mulje ajaloolistele käsitsi kangastelgedel kootud vaipadele. Käsitsi sõlmitud vaibad valmistatakse Nepaalis unikaalsel meetodil püstiste lõimede ümber horisontaalselt sõlmides. Sõlmitud vaipade Himali kollektsioon on 100% Tiibeti käsitsi kraasitud ja käsitsi kedratud villast, mille lõppmulje on väga elav ja looduslik. Kodari kollektsiooni mitmevärviliste kujunduste jaoks kasutatakse Tiibeti ja Uus-Meremaa villa segu 30%/70%. Käsitsi karvastatud vaipu valmistatakse Indias ja Hiinas – karvad lõigatakse või süstitakse karvapüstoli abil püstises asendis pinguldatud alusmaterjali ning selle aluspind kaetakse pärast lateksiga ning seejärel teise alusriidega.

www.brinkandcampman.com/en

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt