fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Art Deco

Art Deco logo

Kardinapuud

Kardinasüsteemide kaubamärk ARTdeco® kuulub firmale Buchheister®, mille asutasid 1922 Fritz Buchheister ja Ferdinand Adami puidutöökojana, kus nad valmistasid esmalt majapidamistarvikute kinnitusvahendeid.

1935 jäi Fritz firma ainuomanikuks, ta pojad Karl Josef ja Fritz jun. asusid isa firma kaasosanikeks 1950-ndatel ning pojapoeg Karl F. Buchheister 1995. Alates 2008 asub Karl F. Buchheister e.K. firma peakorter Saksamaal Sundern’is, Karweg 3.

Esmakordselt esitleti ARTdeco® kollektsiooni 2000 kodutekstiili messil Frankfurtis. Sümboolselt mõjuv ARTdeco® tuletab meelde, et pidevad muudatused arhitektuuris esitavad ka sisekujunduselementidele uusi nõudeid.

www.artdeco-buchheister.com

 

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt