fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Marburg

Marburg logo

Marburg sai alguse 1845, kui Johann Bertram Schaefer avas interjööri-kaunistuste erikaupluse. 1879 alustas ta tapeetide valmistamist ning 1889 hakkas välja laskma tapeedikollektsioone koos sobiva kangaga. Tänaseks, ligi 170 aastat ja neli põlvkonda hiljem, on Marburger Tapetenfabrik kasvanud üheks juhtivamaks kaasaegseks tapeeditehaseks maailmas.

Marburg on saanud sünonüümiks loovusele, uuendusele ja trenditunnetusele. Marburg on olnud esimeste seas, kes kunagi võttis kasutusele vinüültapeedi, metall-läikega tapeedi, kuumuskindla tekstiiltapeedi, värvitava reljeefse tapeedi, pärligraanulitega tapeedi, papüürustapeedi, elektromagnetvälja eest kaitseva tapeedi.

Alates 1999 annab Ulf Moritz Marburgi all välja avangard-tapeetide disainer-kollektsioone. 2012 “Wall Couture” on juba viies Ulf Moritz’a kollektsioon Marburgi egiidi all. “Vaimustus uuendustest ja võimalusest tehnilise edasiarengu abil uutest väljakutsetest jagu saada on Marburgi juures erakordne,” ütleb Ulf Moritz.

Alates 2009 on Marburgi peakunstnikuks Dieter Langer, kes annab välja ka oma disainer-kollektsioone. 2010 andsid kollektsiooni välja Zaha Hadid ja Thomas Zeitelberger ning 2012 Karim Rashid ja Konstantin Eulenburg.

Brändi koduleht: www.marburg.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt