fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Fadini Borghi

Fadini Borghi

Kangad

Fadini Borghi on 1947 rajatud Itaalia siiditööstus, mille luksuslikud kangad õilmitsevad Firenze paleedes, ooperites ja teatrites. Fadini Borghi on saanud inspiratsiooni idamaistest kangastest, mida renessansi-aegsed maailmarändurid tõid kaasa Oriendist. Virtuoosseid kollektsioone kaunistavad itaalia 16. kuni 19. sajandi klassikalised mustrid.

Fadini Borghi pakub siidi kõikmõeldavais vormides – sametit, tafti, damasti, brokaati. Mustrite hulgas on ka Art Deco ja väga kaasaegset disaini, näiteks siidi koos metalliga. Pierre Frey ostis 2004 ära ka Fadini Borghi kaubamärgi.

www.pierrefrey.com/marque/fadiniborghi

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt