fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Interstil

Interstil logo

Interstil on kardinariputussüsteeme tootev perefirma Steinhagenis Ida-Westfal’is, Saksamaal, mis kuulub Manfred ja Jens Diedrichsen’ile. Interstil suudab luua edukaid uuendusi mitmekesistest ideedest, mistõttu nende kardinapuud ja tehnilised kardinad on teerajajateks ka konkurentidele.

Kardinapuude läbivajumise vältimiseks kasutab Interstil sildade ehituskonstruktsioonide põhimõtteid. Kardinapuu otsas kruvi keerates on võimalik kardinapuu 100% otse jooksma panna ka kanga raskuse all, ilma et kinnituskohtadele tekiks mingisugust lisapinget.

„Erakordne disain ja viimistletud tehnoloogia ei teki juhuslikult,“ ütleb Jens Diedrichsen, „need sünnivad detailiarmastusest ja kirest asja vastu. Täiuslikku on võimalik luua ainult siis, kui enam pole vaja teha mingeid kompromisse. Mitte miski pole nii kauakestev kui kvaliteet.“

Brändi koduleht: www.interstil.de

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt