fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Paigaldus

Paigaldus on ilusa aknalavastuse väga oluline osa. Isegi kui kõik eelnev on tehtud parimal viisil on võimalik asjatundmatult või lohakalt teostatud paigaldusega lõpptulemus täielikult ära rikkuda. Alati on küll võimalus kardinad ka ise paigaldada, kuid tasub järgi mõelda, kas 5-10% kokkuhoidu ja garantiist loobumine on seda väärt?

Süsteemide paigaldus

Süsteemide paigaldusMeie paigaldajal on oma valdkonnas üle 20 aasta kogemust ning kõik vajalikud kinnitusvahendid ja tööristad. Töid teostab ta alati puhtalt ja korrektselt, mistõttu pärast paigaldust ei ole kindlasti vaja koristada.

Suurprojektide puhul kasutame välja kujunenud usaldusväärseid koostööpartnereid, kes on samuti pikaajalise kogemusega ning omavad vajalikke vahendeid tööde korrektseks ja puhtaks teostamiseks.

Tekstiili paigaldus

Tekstiili paigaldusTekstiili paigalduse kogemus on tihtipeale ilusa lõpptulemuse saavutamisel isegi olulisem. On olnud juhuseid kus ise paigaldades on suudetud ideaalselt õmmeldud kardinad väga inetult akna ette riputada ja seejärel on ikkagi abipalvega meie poole pöördutud. Otse loomulikult tuleme me ka sellises olukorras appi ja teostame tekstiilide korrektse paigalduse.

Peamised isepaigaldamise ämbrid

  • Kardinapuu saab paigaldatud valele kõrgusele
  • Kinnitamisel ei kasutata õigeid kinnitusvahendeid
  • Riputuskonksud pannakse valesti kardinapaela külge
  • Kardinaid ei kroogita õigesti kokku
  • Iseseisev paigaldus võtab oluliselt rohkem aega
  • Ise paigaldades puudub tööl garantii

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt