fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Õmblus


Meie õmblusateljee asub salongi vahetus läheduses ning eelneval kokkuleppel võib sealt alati läbi astuda. Nii saad veenduda, et meie töövaehndid ja tööviisid on tõesti tipptasemel ning nende abil on võimalik valmistada kõige ilusamaid kardinaid. Külastuse käigus võib küll mõni väike niidijupp end Sinu riiete külge haakida, kuid mustaks saamist karta pole vaja.

Õmblus Disain Digestos

Tunnistame ausalt, et nagu elus ikka, ei õnnestu mõni asi esimesel katsel, kuid me ei aja oma vigu Sinu kaela ning kõik ülevaatuse või paigalduse käigus ilmnenud ebakõlad saavad kõrvaldatud. Parima tulemuse saavutamiseks kasutame tipptehnikat ja pidevalt uuendame oma tootmis metoodikaid. Seeläbi suudame pakkuda kõrgeimat õmbluse kvaliteeti.

Samuti tuleb tõdeda, et kangad ei ole vennad. Mõni kangas allub kõigile kliendi ja disaineri soovidele, kuid mõne kanga puhul tuleb leppida tema omapäradega. Viimane on ka põhjus, miks me pakume õmblusteenust vaid meie salongist ostetud kangastele. Kangaste omapäradest saad lugeda meie tootevaliku Kangaste jaos.

 

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt