fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Sahco

Sahco logoKangad · Mööblikangad · Aksessuaarid

1841 Nürnbergis alustanud Saksa tekstiilimanufaktuur kogus enam kui sajandi kogu maailmas tuntust peene kangaga klassikalises ja traditsioonilises kujunduses. 1980-ndate keskpaigaks oli peaaegu võimatu eristada ühte kangatootjat teisest, Sacho juhtkond otsustas sellest anonüümsusest välja murda riskantse sammuga – firma kunstiliseks juhiks kutsuti 1986 Ulf Moritz, kes tekitas sensatsioone Hollandi avangard-kunstis juba 1960-ndatel-70-ndatel. Ulf Moritza tekstiilid, enamasti külmas ja jõulises värvigammas, on alati teistest sammu jagu ees, tuues pidevalt tulevikku olevikku ja mängides ninanipsu kõigile teistele tootjatele. Tänaseks on Ulf Moritz muutnud Sacho kosmopoliitseks rahvusvaheliseks firmaks, kelle rajatud radadele astuvad mõningase viivitusega ka teised suured tekstiili-kontsernid, nagu näiteks JAB.

New Yorgist pärit Lori Weizeneri kollektsioon on naiselik, romantiline, luksuslik, pehme ja päikseline. “Kangad on ruumi hing,” ütleb Lori Weizener, kes alustas Sachoga koostööd 2001. Lori Weizeneri ornamentidega sametid ja tikitud siidid võivad eestlase pilgule näida ehk veidi endisaegsed või buduaarlikud, kuid kindlasti aitavad need tuua helgust ja valgust meie põhjamaisesse karmusesse ja pimedusse.

“Kaasaja juhtivaks trendiks on individuaalsus. Ruum ilma kangasteta on tänapäeval põhimõtteliselt mõeldamatu,” ütleb sisearhitekt Maud Winkler-Momberger, kes lõi Sacho kaubamärgi all 2012 PurPur kollektsiooni.

2012. alustas Sacho all oma nimega kangaste ja installatsioonide tegemist Kasselist pärit disainer Tobias Juretzek, kelle sõnul suudab kangas „asju pehmendada, tõsta esile seda, mida ta varjab, tuttavaid-argiseid asju uude valgusesse asetada ja nende väärtust uuel viisil vahendada.“

Brändi koduleht: www.kvadrat.dk/en/sahco

Otseviited: Kangad · Mööblikangad · Aksessuaarid

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt