fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

JAB Carpets

JAB Carpets

Vaibad

JAB Carpets pakub vaipkatteid ja vaipu nii naturaalkiust kui sünteetikast.

Kanditud vaibad kollektsioonist Wools on väärtuslikud, elegantsed ja puhtast villast ning neid pakutakse 79 värvivalikus. Kollektsioon Astoria hõlmab 30 värvi. Iga sünteetilist vaipa saab kantida 1 cm laia Alcantara kandiga, mida on võimalik valida 35 värvitoonis. LASA on Uus-Meremaa merinovillast vilditud pehme vaip eriti paitava pinnaga ja selgelõikelise tumeda mustriga erksavärvilisel taustal, mis võitis 2006 parima toote auhinna. Kollektsioon Lana Color pakub pikakarvalisi vaipu 125 värvitoonis, Cosmo bambusviskoosist vaipu 114 värvitoonis ning kollektsioon LANE selgeid laiu triipe nelja moodsa värvikombinatsiooniga.

JAB Carpets jaoks töötavad disainerid Carsten Gollnick, Hadi Teherani, Christian Weber, Peter Maly, Bettina Hahne, Elke Klar ja Claus Elgaard Nielsen. Carsten Gollnick ütleb: „Vaip annab mulle võimaluse tundma õppida pingevälja tasandilise graafika, värvimõju ja kolmedimensionaalse tekstiiliplastika vahel.”

Brändi koduleht: www.jab.de

Otseviited: Vaibad

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt