Kodutekstiilid

Tooted > Kodutekstiilid

Lisaks kuuluvad Disain Digesto laia valikusse eritellimusena valmistatavad kodutekstiilid. Tihtipeale soovivad kliendid tellida kõik kodused tekstiiltooted ühest kohast. Nii on kindel, et need omavahel kenasti haakuvad. Muude tekstiiltoodetena valmistame peamiselt padjapüüre (padjakatteid), laudlinu, voodiseelikuid, kergemaid voodi- ja mööblikatteid.

Padjad

Kõige populaarsemad kodutekstiilid kardinate kõrval on kindlasti padjad. Seda just seetõttu, et padjaga on kõige lihtsam ruumi kontrasti tuua. Patjade puhul pakume nii ainult padjapüüre kui ka komplektseid patju. Mõlemad valmistatakse eritellimusena vastavalt kliendi soovidele ja kliendi poolt valitud kangastest.

Mööblikatted

Lihtsaim lahendus mööblieseme värskendamiseks või hinnalise mööblieseme kaitsmiseks on selle katmine kangaga. Kõige enam kasutatakse sellist lahendust näiteks söögilaua toolidel. Samas saab edukalt katta ka diivaneid ja tugitoole. Mööblikatetega saab ruumi lisada ka palju pidulikkust. Lisades tavalisele söögilaua toolile ilusti selga õmmeldud puhta valge toolikatte, on kogu laud palju uhkem.

Voodikatted

Voodikatete puhul soovitame kasutada paksu ja laia kangast. Selleks mõeldud kangad on spetsiaalselt hästi laiad, et vältida keset voodit laiutavat õmblust, mis visuaalselt voodi kaheks poolitab.
Voodikatetel kasutatakse tihti voodrit ning sel juhul peaks pöörama tähelepanu sellele, kui raskeks kate läheb.