Kodutekstiilid

Tooted > Kodutekstiilid > Kodutekstiilid

Lisaks kuuluvad Disain Digesto laia valikusse eritellimusena valmistatavad kodutekstiilid. Tihtipeale soovivad kliendid tellida kõik kodused tekstiiltooted ühest kohast. Nii on kindel, et need omavahel kenasti haakuvad. Muude tekstiiltoodetena valmistame peamiselt mööblikatteid, padjapüüre, laudlinu ja voodipesusid.

Mööblikatted

Lihtsaim lahendus mööblieseme värskendamiseks või hinnalise mööblieseme kaitsmiseks on selle katmine kangaga. Kõige enam kasutatakse sellist lahendust näiteks söögilaua toolidel. Samas saab edukalt katta ka diivaneid ja tugitoole. Mööblikatetega saab ruumi lisada ka palju pidulikkust. Lisades tavalisele söögilaua toolile ilusti selga õmmeldud puhta valge toolikatte, on kogu laud palju uhkem.

Padjad

Kõige populaarsemad kodutekstiilid kardinate kõrval on kindlasti padjad. Seda just seetõttu, et padjaga on kõige lihtsam ruumi kontrasti tuua. Patjade puhul pakume nii ainult padjapüüre kui ka komplektseid patju. Mõlemad valmistatakse eritellimusena vastavalt kliendi soovidele ja kliendi poolt valitud kangastest.

Voodikatted

Voodikatete puhul soovitame kasutada paksu ja laia kangast. Selleks mõeldud kangad on spetsiaalselt hästi laiad, et vältida keset voodit laiutavat õmblust, mis visuaalselt voodi kaheks poolitab.
Voodikatetel kasutatakse tihti voodrit ning sel juhul peaks pöörama tähelepanu sellele, kui raskeks kate läheb.

Voodipesu

Inimene veedab voodis keskmiselt ühe kolmandiku oma elust ning hea une tähtsust oskavad kõik hinnata. Voodi ja voodipesu ei ole seejuures vähetähtis. Voodipesu tuleks valida komplektselt, arvestades voodi mõõte, inimesi, kes selles voodis magavad ja seda, mis harjumused neil on. Kindlasti on soovitatav, et tekk, padjad, lina, tekikott ja padjapüürid oleksid omavahel mõõtudelt sobivad ja moodustaksid ka visuaalselt ühtse terviku.

Padja valik on väga individuaalne. Saab valida nii suurust, kõrgust, kõvadust kui ka täitematerjali. Patju ja tekke soovitame kasutada hooajaliselt, mitte aastaringselt. Pealtnäha võivad kaks tekki olla täiesti ühesugused, aga ühe all on suvel palav ja teise all talvel külm.
Võimalusel on soovitatav tekid ja padjad krõbeda pakasega õue tuulduma tõsta ja hiljem korralikult ära kloppida. Nii kestavad need kauem ja tervisele kahjulikud parasiidid ei saa enam vabalt tegutseda.

Kõik teavad, et piparmünditee ja voodis loetud hea raamat toovad magusa une. Meie teame aga veel üht hea une saladust! Meil on hea meel oma klientidele pakkuda väga kvaliteetset Christian Fischbacheri voodipesu. See on toodetud algusest lõpuni Šveitsis, peab aastaid vastu ja ei kaota varjunditki oma värvist.