fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Fischbacher 1819

Christian Fischbacher

KangadVaibadAksessuaarid

Chistian Fishbacher’i tekstiilid ja peen linane on olnud Šveitsi kvaliteedi ja luksuse sünonüümiks juba ligi kaks sajandit. Kaunite voodi-, vanni- ja kodutekstiilide eesmärgiks on muuta kliendi kodu mugavuse, elegantsuse ja rahu oaasiks. “Me elame suurte muutuste ajastul. See, mis jääb, on meie kirg kangaste vastu ning tung luua imeilusaid kujundusi parimatest materjalidest uusima tehnoloogiaga,” ütleb peakunstnik Camilla D. Fishbacher.

St. Gallen on olnud läbi aegade Šveitsi traditsioonilise kangatööstuse keskuseks ja 1819 alustas seal tegevust kangruna 16-aastane Chistian Fishbacher, kes oli pärit väikesest St. Peterzell’i külakesest Toggenburg’i mägedes. 1830 rentis ta St. Gallen’is oma esimese laopinna ja 1845 sündis tal poeg Christian II. Pojapoeg Otto Fischbacher on sündinud 1874, Christian H. Fischbacher III 1915, Christian H. Fischbacher IV 1938 ja Michael Fischbacher 1970.

Esimene tütarettevõte loodi 1939 New Yorgis, kuhu Christian III põgenes oma perega II maailmasõja eest. 1951 tuli ta Šveitsi tagasi, et võtta Ottolt üle kogu firma juhtimine. 1960 sõlmis Christian III kontaktid Pariisi Haute Couture’iga ning rajas peatselt tütarettevõtteid kõikjal Euroopas ja Jaapanis. Christian IV võttis oma isalt firma juhtimise üle 1983 ja Michael Fischbacher asus firma tegevjuhi kohale 2008. Michaeli abikaasa Camilla D. Fischbacher on täna firma peakunstnik ja isa Christian IV direktorite nõukogu president.

www.fischbacher1819.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt