fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Chivasso

Chivasso

KangadTapeedid

Chivasso BV on Madalmaade sisekujunduskangaste ja tapeetide disainistuudio Zoetermeeris. Brändinime Chivasso võtsid 1991 kasutusele hollandlane Richard Schutte ja tema abikaasa Ellen Steentjes oma sisekujunduskangaste hulgimüügifirmas, mis alustas tegevust 1987. Chivasso kollektsioon osales juba 1995 Kodutekstiili messil Frankfurdis. Chivasso BV enamusakstsiad kuuluvad alates 2000 JAB Anstoetz’ile.

JAB Chivasso brändinimega pakutakse tänasel päeval eelkõige loodusvalgete täislinaste sisustuskangaste kollektsioone, kus iga kanga erinäolisuse loovad tugevalt reljeefsed koemustrid. Algselt tavapäraseid tumedaid kangaid loonud disainerid said JAB Chivasso uudsele looduslähedusele inspiratsiooni Alpides suusatades, otsustades hakata looma lumevalgeid interjööre.

Easy by Chivasso brändinimega kangad on lihtsad, ühevärvilised, hästi langevad ja vastupidavad, mõeldud argisesse miljöösse.
Carlucci di Chivasso brändinime all pakutakse erinevate karusnahkade immitatsioone ning muid luksuslikke ja ekstravagantseid sisustustekstiile.

www.chivasso.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt