fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Forest

Forest logo

Kardinapuud

NB! Levimas on võltsitud toodangut. Kuidas seda ära tunda? Tootja uudiskiri

Forest on kardinariputussüsteemide tootja, kelle motoks on “tõstame kvaliteedi taset!” Nende peamiseks turueeliseks on elektriliste siinide hea hinna- ja kvaliteedisuhe. Elektrilised siinid kaitsevad kardinakangaid määrdumise ja kulumise eest ning on ühilduvad “targa maja” lahendusega. Ehk kui paistab intensiivne päike, siis tõmmatakse automaatselt kardinad ette, hommikul tõmmatakse kardin jälle automaatselt eest ära ja päikesevalgus äratab pererahva. Kõiki pakutavaid süsteeme saab kinnitada nii lakke kui seinale. Disain Digestos igapäevaselt kasutatavat KS (Klick System) siini on võimalik erkeri nurkade või koguni vanni kumeruse järgi laugelt painutada.

Forest pakub elektriajamiga kardinasiine 75 riigis üle kogu maailma. Foresti elektrimootor on hiirvaikne ja 10-aastase garantiiga. Erinevalt mitmetest konkurentidest on Foresti elektrimootoritel puudutusega käivitamise funktsioon – võttes kardinast kinni ja korraks tõmmates käivitub mootor, mis tõmbab kardina vaikselt kogu akna eest ära. Juhul, kui elekter läheb ära, siis saab kardinat liigutada käsitsi.

Erinevateks vajadusteks on Forestil eraldi tooteid, näiteks on olemas ka piltide riputussüsteem. Foresti toodete hulgas on ka Meditrack – kardinasiinid, mida soovitatakse kasutada haiglates, kus on sageli kõrged laed, aga kardin vaja asetada madalamale. Seeläbi liigub õhk lae all vabalt, aga visuaalseks varjestamiseks saab kardina voodite vahele tõmmata ning sealjuures on ka kõik hügieeninõuded täidetud. Kõik Foresti siinid on kuivõliga töödeldud, mis annab ülimalt hea liikuvuse ja kaitseb siine tolmu kogunemise eest.

www.forestgroup.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt