fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Khroma

Khroma logo

Khroma on prinditud fliistapeetide ja sinna juurde sobivate tekstiilide kaubamärk suhteliselt soodsas hinnaklassis, mis kuulub Masureel International’ile. Perekond Masureeli tekstiilitööstus rajati tööstusrevolutsiooni ajal 1850 aurumasinate abil Põhja-Belgias Lys orus, mille kaunis ümbrus on andnud inspiratsiooni paljudele kuulsatele Madalmaade maalikunstnikele. 20. sajandi lõpus hakati kujundama ja tootma ka fliistapeete, ning kuigi Euroopa tekstiilitööstuse maht on järjest vähenemas, on Masureel International tänu tapeetidele endiselt kasvamas.

Kollektsioon Visio kombineerib valikut heledatest ühevärvilistest pindadest 11 erinevas teemas 90 eri värvitoonis. Kollektsioon Business-lounge kasutab looduslikke lille- ja lehemustreid, kollektsioon Grafix annab interjööri rütmi mitmevärviliste triipude abil. Kollektsioon Scherzo pakub klassikalisi mustreid mingi mängulise detaili või värvinüansiga, Soprano aga luksuslikku tekstuuri lummavas värvipaletis.

Doudou on ideaalne kollektsioon uue beebi tuppa – see räägib loo Moly’st ja tema kaisuloomadest mitmesugustes seiklustes. “Kit for Kids” pakub veidi vanematele lastele tõelist tööriistakasti ise oma toa kujundamiseks rõõmsates värvides digitaalsete paneelide, tapeetide, kangaste ja kleepsude abil, mis põhinevad käsitsi joonistatud muinasjutumotiividel.

Brändi koduleht: www.khroma.be

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt