Tapeedid

Tooted > Tapeedid

Tapeedid tootjate kodulehtedel

Tapeedid

Esimesed tapeedid Euroopas olid kootud mustriga tekstiiltapeedid, nendele järgnesid kuld- ja hõbemustriga nahktapeedid ning 18. sajandil hakkas Euroopas levima Hiinast siia jõudnud pabertapeet.

Naljatades saame öelda, et meie valikus on kõik need variandid olemas. Tänasel päeval pakub Disain Digesto nii luksuslikke tekstiiltapeete, moodsate tehnoloogiate abil valmistatud nahaimitatsiooniga vinüültapeete kui ka ajaloolistel meetoditel valmistatud pabertapeete.

Suurem osa tänaseid tapeete on fliistapeedid. Tapeet koosneb tavaliselt kahest kihist ning aluskihiks ongi valdavalt fliis. Pealiskihi puhul lasevad tootjad fantaasiatel lennata. Omavahel kombineeritakse nii vinüülpindasid, flock- ehk sametpindasid ja ka erinevaid tekstuurseid elemente. Kõige uhkemate tapeetide puhul on tapeedi pinnale lausa kangaid ja kristalle kinnitatud.

Tapeedid on enamasti rullis ja nendel rullidel on kindlad mõõtmed, mis on varieeruvad tootjate ja kollektsioonide kaupa. Mõningaid tapeete pakutakse jooksva meetriga ehk neil on kindel laius, aga koguse saab määrata meetrise täpsusega.

All pool on välja toodud mõned erilisemad kollektsioonid. Täielikud tootekataloogid koos detailse infoga leiab tootjate kodulehtedelt. Leides sobiva tapeedi anna meile teada oma seina mõõdud ja tapeedi kood, et saaksime Sulle koostada  personaalse pakkumise.

Tutvu kollektsioonidega tootjate kodulehtedel

Sorteeri brändi järgi

Marburg SIGNATURE by Ulf-Moritz
Marburg CRUSH Noble Walls
Zimmer + Rohde Reflection
Zimmer + Rohde Treasure
Zimmer + Rohde Heritage
Tapeetide tüübid