fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Rubelli

Rubelli logo

Rubelli firma ajalugu sai alguse 1835 Giovanni Battista Trapolin’i firma rajamisega, mis pärast Veneetsia lülitamist Itaalia kuningriigi koosseisu 1866 oli ka Savoy kuningakoja sisustajaks. 1889 ostis Trapolini firma ära veneetslane Lorenzo Rubelli. Rubelli kõige kuulsamaks tooteks on soprarizzo samet, millega ta sisustas 1899 Veneetsia maailmanäituse peahoone. Kuninganna Margherita tellis 1902 soprarizzo sametit sinisel taustal Savoy sümbolitega ning 1928 kooti seda läbi puhta kullaga kuningliku rongi vagunite tarbeks. 1984 ostis Rubelli ära Zanchi veski Cucciago’s Como provintsis, kus praegu toodetakse enamik Rubelli kangaid.

Rubelli peakunstnik Lidewij Edelkoort ütleb: “Kangal on võim mälestusi pinnale kutsuda ja innustada meie kujutlusvõimet looma uusi maailmu. Kultiveerides kõiki kultuure kaasaegses mõjude kollaažis, pakub Rubelli oma käsitöö-oskusi elukunsti teenistusse.”

Rubelli on varustanud kangastega suuri Itaalia teatreid nagu La Scala ja La Fenice ning 2007 valiti Rubelli kõiki uusi kangaid kuduma Moskva Suure teatri restaureerimiseks. Alates 2009 teeb Rubelli koostööd Giorgio Armaniga ning toodab enamiku Armani/ Casa kaubamärgi kangastest. Mööblikangaid valmistatakse kõigis looduslikes ja sünteetilistes materjalides, sh. Trevira CS tulekindlad kangad ärisektorile.

Rubelli grupp liikus kangaste tootmiselt edasi mööbli, aksessuaaride ja valgustite tootmisele 2005 New York’is Donghia tehase omandamisega, mille tütarfirma oli varem Itaalias. Donghia mööblit toodetakse käsitsi valituimatest materjalidest. Valgusteid toodetakse käsitsi Murano’s.

Brändi koduleht: www.rubelli.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt