fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Elitis

Elitis logo

Tapeedid

Elitis soovib pakkuda värvilisi ja innovaatilisi tapeete, mis nende algusajal turult puudusid. Sama hoiak laieneb ka kangastele ja mööblile ning isegi ettevõtte ülesehitusele, kus puudub traditsiooniline hierarhia. Firma liikumapanev jõud saab inspiratsiooni elu mitmetest külgedest – moest, filmist, fotograafiast, kunstist, arhitektuurist ja reisimisest.

Élitis kombineerib ajalugu ja tehnoloogiat – näiteks pakutakse tapeedikollektsioonis Kandy täiendatud versiooni algsest autentsest siidist seinakattest, mis on helkiv ja eriti värviline, nüüd ka pestav ja kerge paigaldada, sobides nii privaatsesse kui avalikku ruumi.

Élitis’e kirg ja eripära on saanud tunnustust kogu maailmast ning see on lubanud firmal kiiresti kasvada. Ehkki Élitis’e inspiratsioon lähtub maailma eri poolilt, on nende tõlgendus alati väga isiklik.

www.elitis.fr

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt