fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Reynaldo

Reynaldo logo

Reynaldo kaubamärk kuulub Madalmaade mööbli- ja kardinakangaste firmale Bernard Reyn B.V., mis on asutatud 1929. aastal ja on olnud Benelux’i maade juhtivaid sisustuskanga tootjaid üle 80 aasta.

Paljusid hämmastab Bernard Reyn B.V. värvivaliku laius ja sügavus – näiteks kollektsiooni Velluti on laost saadaval 200 erinevas värvitoonis. Lisaks tuumik-kollektsioonidele toodab Bernard Reyn B.V. koostöös mitmete teiste sisustuskanga- ja mööblifirmadega “Private Label” kollektsioone. Tänaseks ekspordib Bernard Reyn B.V. oma kollektsioone enam kui 40 riiki 5 mandril.

Brändi koduleht: www.reynaldo.shop

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt