fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Boussac

Boussac

Kangad

Marcel Boussac tegi revolutsiooni prantsuse kangatööstuses 1933 – luues nõudlikule nooremale klientuurile uudseid mustreid keerulise tehnoloogia abil – ning on jäänud tänaseni legendaarseks.

Boussac saavutas tohutut edu paljude ühevärviliste, geomeetriliste ja juurviljamustritega kangastega väga heas tehnilises kvaliteedis. Pierre Frey ostis 2004 Boussac kaubamärgi ära. Selle laias värvivalikus kangad on populaarsed nii eraklientide kui hotellide ja tööstusettevõtete hulgas, sest nad on vastupidavad kulumise, pleekimise suhtes ja ka tulekindlad,.

www.pierrefrey.com/marque/boussac

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt