fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Rosso

Rosso logo

Rosso on kardinariputussüsteemide tootja, kes kuulub Nimbus Group alla, mille põhirõhk on valgustitel.

Rosso kardinasüsteemide eripäraks on väga geniaalsed paneelkardinalahendused. Paneelikandur võib pöörelda 360º ümber oma keskse kinnitustelje. Siinid, mille peal paneelid liiguvad, võivad olla sirged või lauge kurviga, mis annab võimaluse ruumi soovitud kujuga vahekardinaga eraldada. Ruumi vabastamiseks saab kõik paneelid siiniga risti keerata ja need ühte otsa kokku lükata. Rosso pakub siinide ja paneelikandurite juurde ka hästi modernseid paneelimaterjale, mis sobivad modernse arhitektuuriga majadesse.

Rosso toodete hulgas on väga populaarsed trossiga riputussüsteemid ja rõngad, mis selle trossi peal liiguvad. Need on kujundatud väga kaasaegses võtmes, kõik on stiliseeritud, minimalistlik, isegi lausa tööstusliku välimusega – natuke robustne, aga ilus.

Kardinapuusid valmistab Rosso nii alumiiniumist kui terasest, kandekonstruktsioone võib kinnitada nii seinale kui lakke. Nii kangaid kui muid materjale on võimalik üles riputada ainult kahe montaažipunktiga, pakutavate detailide abil on võimalik teostada piiramatul hulgal kujundusideesid. Rosso toodab kardinariputussüsteeme ka tellimisel erinevas pikkuses kliendi soovitud mõõtude järgi, samuti nii välis- kui sisenurka vastavalt kliendi antud nurgakraadidele.

Brändi koduleht: nimbus-group.com/rosso/products

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt