fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Nya Artline

Nya Artline logo

Nya Artline sisekujundussüsteemid hõlmavad kardinapuusid ja innovatiivseid aksessuaare. Kõrged nõudmised materjalile, töötlemisele ja funktsionaalsusele on ühendatud minimalistliku vormiga.

Kardinapuu Easy läbi-libisemise-süsteem paelub oma äärmiselt lihtsa vormiga. Saadaval on süsteemid diameetriga 12, 16 ja 25 mm, mis sisaldavad nii sise- kui välisnurki. Spetsiaalsed kinnituselemendid koos lahtiste libisemisrõngastega lubavad kardinal sujuvalt libiseda üle kardinapuu kandekonstruktsioonide. Esprit kollektsiooni iseloomustab elegantsus, selge vorm ja valitud puit.

Finesse – 2mm-se terastraadi pingutussüsteem – on 1980-ndate tehniline innovatsioon, mis on endiselt kaasaegne ning sobib hästi kergete ja läbipaistvate kangastega. Süsteemid Pelle, Quattro, Scala, Spannstange ja Villa võimaldavad valida nahast, klaasist, puidust ja metallist detailide, erinevate sisejooksude, rööbaste ja väliskujunduste vahel minimalismist klassikalise luksuseni, võimaldades isikupärast sisekujundust.

Magnetid, klõpsud ja klambrid kardina-aksessuaaride kollektsioonides Clips, Simply, Scarabae, Filigran paistavad silma hõlpsasti käsitletavuse poolest, julgustades igal kodukujundajal jooksvalt uudsete disaini-ideede teostamist.

Brändi koduleht: www.nya.com/en/nya-artline

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt