fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Nya Nordiska

Nya Nordiska

Nya Nordiska on saksa perefirma, mille rajas Heinz Röntgen 1964 Düsseldorfis. Ta oli õppinud kunstiajalugu ning töötanud disainerina erinevate Euroopa kangatootjate juures selleks ajaks juba 20 aastat. Algusaastatel tugines Nya Nordiska tugevalt skandinaavia disaini koolkonnale, millest lähtuvalt valiti ka rootsikeelne nimi. Heinzi hilisem abikaasa Diete Hansl ühines firmaga 1974 ning 2 aastat hiljem koliti Dannenbergi. Pärast Heinz Röntgeni surma 2003 jäi firmat juhtima Diete koos nelja lapsega: Marcus Hansl, Remo Röntgen, Sybilla Hansl ja Bernhard Hansl. Tootearenduse eest vastutab alates 2004 disainer Alice Pieper. 2008 võeti üle dekoratsioonisüsteemide firma Artline Wohndecor GmbH Kerpenis, Saksamaal. Tänaseks on Nya Nordiska tütarettevõtted Pariisis, Londonis, Tokyos ja Comos ning kollektsioonid on saanud mõjutusi kõikjalt kogu maailmast.

“Mõista aja vaimu tähendab meie jaoks luua diskreetset luksust,” ütleb Diete Hansl-Röntgen, “me ei taha olla valjuhäälsed. Me püüdleme elegantsuse poole tagasiminekuga puhta vormi juurde.”

Nya Nordiska meeskond otsib inspiratsiooni moest, kunstist, arhitektuurist, filmist ja teatrist ning püüab samas lähtuda looduse näilise lihtsuse esteetikast. Kõikide kollektsioonide juhtivaks põhimõtteks on selgus lihtsustamise kaudu. Kollektsioon Creative Concept pakub ekspressiivseid värve ja kontraste moodsates kergestihooldatavates materjalides.

Loodustoonides linase ja puuvilla kollektsioonis Pure Perfection püütakse edasi anda Põhjala valgust ja selgust, et eluruume rahustada ning pakkuda naudingut materjali puudutamisest. Eksklusiivset siidi ja sametit, tikandeid, pitsi ja käsitööd pakub kollektsioon Luxury Life.

Nya Nordiska eesmärgiks on ühendada praktilisus parima kvaliteediga kõrgel disainitasemel. Perefirmana pühendub Nya Nordiska ka oma sotsiaalsetele kohustele nii tööl kui kodus ning loeb oluliseks nooremate töötajate õpingute toetamist.

Brändi koduleht: www.nya.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt