fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Soleil Bleu

Soleil Bleu logo

Soleil Bléu kollektsioonide hulgas on tähtsal kohal Art Deco kujundusstiil. Soleil Bleu ühendab elegantsust ükskõiksusega, muutes lihtsad ruumid maitsekateks interjöörideks.

Wellmann Textilverlag’i asutas 1919
Johannes Wellmann. 1930-ndatel jõuti avada kauplused kõigis suurtes Saksamaa linnades, kuid Teises maailmasõjas tehased purustati täielikult ning pärast sõda tuli alustada taas nullist. Wellmann Textilverlag osaleb alates 1973 kaubandusmessidel Belgias ja Frankfurdis. 1978 loodud loominguline osakond muutis tekstiili hulgimüügifirma kangaste disainistuudioks. Esindused avati USA-s, Aasias, Pariisis, Antverpenis. Firma praegune juht Christoph Wellmann alustas 1989. Wellmann’i aktsiate kontrollpaki võttis 2008 üle JAB Anstoetz.

Soleil Bleu ajaloolised kangad on eksklusiivsed ja nõudlikud sisustuselemendid, mis eeldavad, et kogu ruum on ühtses stiilis välja mängitud. Ülimalt noobli kollektsiooni Empire intensiivne punane ja kuninglik sinine värvitoon, uhked mustrid ning tikitud õukonnastseenidega pildid meenutavad Napoleoni keisririigi ajastut. Kollektsioon Provence mängib Prantsuse ilusaima suvituspiirkonna vibreerivate värvide, lummava valgusmängu ja rafineeritud lillemustritega, taasluues erinevais nüanssides meresina ja Vahemere maastike iseloomulikke struktuure.

Valitud materjalide ja kõrgkvaliteetse käsitöö ajatu looming oma erinevate mustrite harmooniaga inspireerib eksklusiivse interjööri armastajaid kogu maailmas looma isikupäraseid sisekujundusansambleid.

Brändi koduleht: www.wellmann.net

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt