fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Designers Guild

Designers Guild

Kangad ∙ Tapeedid ∙ Vaibad

Designers Guild on Inglise firma, mis disainib ja müüb hulgi sisustuskangaid, tapeete ning voodi- ja vannipesu kollektsioone kogu maailmas. Designer Guild’i ärimoto on: “Me usume disaini, toote ja teeninduse kvaliteeti ning pühendunud ja innustunud meeskonda.”

Designer Guild’i rajas 1970 disainer Tricia Guild, kes on täna firma loominguline direktor. Tricia vend Simon Jeffreys on firma tegevdirektor. Praegune peakorter asub Londonis, Latimer Place 3. Firmal on esindused Münchenis, Pariisis, Milaanos ning nad annavad välja postimüügikatalooge “At Home” ja “Designers Guild Kids.”

1994 võitis Designer Guild Euroopa Ühenduse disainiauhinna ja 1995 ajakirja Marie Claire auhinna voodipesu eest Excellence de la Maison. 2008 käivitas Designer Guild Royal kollektsiooni, mille autoriõigus kuulub kuninganna Elisabeth II-le ning mida esitleti Buckinghami palees. Designer Guild sai ka Microsoft’i auhinna parima tehnoloogia-kasutuse eest ja oli Sunday Times Pricewaterhouse- coopers nimekirjas 22. kohal 100 kõige kiiremini kasvava briti erafirma hulgas. 2011 tegi oma esimese kollektsiooni Designer Guild’i litsensiga rahvusvaheline luksusbränd Christian Lacroix.

www.designersguild.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt