fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Houles

Houles logo

Aksessuaarid ∙ Kangad ∙ Kardinapuud

Houlès on Pariisi päritolu kodutekstiili aksessuaaride tootja. Ettevõtte asutasid 1928. aastal Félix ja tema poeg André Houlès Faubourg Saint-Antoine linnaosas, mis oli tuntud sadulseppade, sisekujundajate ja arhitektide piirkonnana. Hiljem lisandusid toodete hulka kangad ja kardinapuud. Tänasel päeval on tegemist väga tuntud ja tunnustatud kardinapaelte ja tuttide tootjaga.

Disain Digesto tootevalikusse lisandus Houles 2012. aastal just ilusate kardinapaelte ja tuttide tõttu. Seetõttu leiab meie salongist just kardinale mõeldud aksessuaaride tootevaliku. Samuti on võimalik tellida kangaid ja kardinapuid, kuid kangaste tootenäidiseid meil püsivalikus ei ole ja kardinapuid saab tellida kataloogi alusel.

www.houles.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt