fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Korter Pirital

Pirital valmis erakordselt luksuslik korter. Kasutatud on Prantsusmaa kangatootja Lelievre kangaid ja suur osa kardinatest liigub elektriliste süsteemide peal.

Antud projekti raames oli meil vaja leida mitte ainult kardinaid vaid ka kangaid mööbli ning aksessuaaride jaoks. Digesto meeskonna näol leidsime endale mõttekaaslased, kellega õnnestus luua täiuslik ruumilahendus. Tähelepanu väärib, et Digestol on väga suur kangaste valik, mis võimaldas valida ideaalse kanga igale otstarbele. Lisaks saime kanga valikul kohe kontrollida kangaste laoseisu ja täpsustada kui kiiresti meil on võimalik neid saada. Tänu sellele püsisime ideaalselt projekti ajakavas.

Anonüümne klient

Margis Jõeäär

Digesto disainer

Toomas Korb

Sisearhitekt

Jaanus Kanna

Kardinadisainer
Teostas suurepärased lastetoa kardinad
Näita lisainfot Peida lisainfo

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt