fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Küpsiste poliitika

Tere tulemast küpsise poliitikaga tutvuma. Ütleme kohe ausalt ära, et midagi magusat siit ei leia. Küll aga saab teadmised sellest, mis on veebilehe küpsised ja milliseid meie lehel jagatakse.

Nii nagu enamik, kasutab ka Disain Digesto veebileht (www.digesto.ee) küpsiseid (cookies). See aitab tagada parima võimaliku kasutajakogemuse meie lehel ja koguda kasutusstatistikat. Lisaks annavad küpsised võimaluse Sinule reklaame suunata, mis võivad Sulle huvi pakkuda.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab Sinu arvutisse või seadmesse, kui veebilehte külastad. See võimaldab veebilehel meeles pidada Sinu tegevusi ja eelistusi, et Sa ei peaks oma valikuid kordama. Näiteks salvestab “Küpsiste poliitikaga” nõustumise ja ei tüüta Sind enam sellega.

Üldplaanis jagunevad küpsised püsivateks ja seansiküpsisteks. Esimesed jäävad arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Teised on ajutised ja kaovad veebilehitseja sulgemisel. Pikemaajaliselt talletatakse küpsised, mis aitavad veebilehel korduvkülastaja ära tunda ja veebilehe sisuga seotud valikud hoida.

Küpsised võivad olla esimese osapoole omad ehk kodulehe poolt jagatavad ja kolmandate osapoolte poolt kelleks on erinevad teenusepakkujad, näiteks Google ja Facebook. Küpsisefailid on arvutile ohutud.

Veebilehe kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata ja varasemalt talletatud küpsised soovi korral ära kustutada. Küpsiste mitte kasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt toimida.

Kasutame oma veebilehel Google ja Facebook küpsiseid. Täpsemad detailid nende toimimise kohta leiab järgmistelt linkidelt:

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt