fbpx

Disain

Kangaste ja tapeetide valik on Disain Digestos väga suur ning iseseisvalt tuhandete valikute seast selle õige leidmine võib osutuda keeruliseks – seetõttu on salongis disainerid, kes Sind soovi korral nõustavad ja kangaste otsimisel abistavad.

Vajadusel tuleb disainer kohapeale objektiga tutvuma ja võimalusel võtab kõik vajalikud mõõdud, et valmistada kardinate näol rätsepülikond Sinu kodule või kontorile.

Seejärel toimub sobivate materjalide valik, mis üldjuhul toimub Sinu ja disaineri omavahelise arutelu käigus, kus koostöös leitakse Sinu maitsele ja stiilile sobivad kangad. Samuti on võimalik end ka disaineri lennukal fantaasial üllatada lasta. Lisaks oskavad disainerid anda Sulle nõu ka vaipade, tapeetide ning kardinapuude ja süsteemide valikul.Kangaste valimine

Valikule järgneb hinnapakkumine koos suulise või soovi korral ka kirjaliku kavandiga iga kardina kohta. Pakkumise sobimise korral toimub tellimuse kinnitamine ja peagi järgneb kardinate paigaldus.

Siinkohal on oluline märkida, et värvid on peegelduse illusioon ja sõltuvad väga ruumi valgusallikatest ning seetõttu on soovitatav kõiki tootenäidiseid ka kohapeal vaatamas käia.

Disaineri koduvisiidi ja kirjaliku kavandi teenus on tasuline, kuid seda vaid juhul kui hinnapakkumisele ei järgne tellimust. Tasu lepitakse eelnevalt disaineriga kokku.

Salongis või e-kirja teel Sinu mõõtude ja interjööri piltide alusel nõuannete jagamine ja pakkumise koostamine on tasuta.

Kontakt