fbpx

Rätseplahendused Sinu koju või kontorisse

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Backhausen

Backhausen

Kangad

Backhausen on Saksa perefirma, mis ekspordib 40 riiki üle kogu maailma klassikalisi, juugendstiilis ja moodsa disainiga kangaid esindushoonete tarbeks: hotellidesse, lossidesse, teatritesse ja kontserdisaalidesse.

Perefirmale pani aluse Kölnist pärit kangrusell Franz Backhausen, kes 1810 Viinis tegi ära meistrieksami. Tema pojad Karl ja Johann asutasid 1849 ettevõtte “Karl Backhausen & Co” ning ehitasid 1870 kangatehase Waldviertel’is. Backhausen sisustas paljud Viini historistlikus ja juugendstiilis esindushooned – riigiooperi, parlamendi, linnateatri, muusikaühinguid ja keisrikodasid. 1888 anti Backhausenile keisrikoja poolt “õuevarustaja” tiitel. Teise maailmasõja jooksul hävines täielikult riigiooperi vastas asunud pood, kuid kangatootmist ei katkestatud ja pärast sõja lõppu ehitati uus pood Kärntner Straße’le. 2003 koliti Schwarzenbergstraße’le, kus praegu asub ka Viini-Töökodade-Tekstiilimuuseum. Nende Viini Mustrituba sisaldab üle 3500 originaalse tekstiilikavandi ainuüksi juugendstiilis.

Backhausen on alati olnud innovatiivne, näiteks tulekindlate kangaste või kolmedimensionaalselt kootud voltide kudumises. Viimase aja suurimaks innovatsiooniks on taaskasutus – keskkonnasõbralikult toodetud ja 100% ümbertöödeldavast materjalist tooted võetakse nende kasutusea lõpul tagasi ja neist valmisatakse uued tooted.

www.backhausen.com

Miks soovitame võimalikult vara kaasata ekspert kogenud spetsialisti näol?

Levinud vead

1. Kardinaid hakatakse planeerima ja valima alles siis, kui kogu ülejäänud siseviimistlus on lõpule viidud. Seetõttu tuleb tihtipeale ette, et kõige ideaalsemat kardina lahendust ei ole võimalik teostada.

2. Kodu soetamisel ja sisustamisel ei koostata eelarvet, mis sisaldaks ka kardinaid. Kui puudub eelarve kardinate jaoks, siis ei ole võimalik konkreetset pakkumist teha ja samuti on materjalide valimine keerukam.

3. Pakkumisi võrreldakse vaid hinna alusel. Samas pakkumiste sisu osas võivad väga oluliselt erineda kangaste kasutuse spetsiifika ja kvaliteet ning süsteemide töökindlus. Samuti tootmises kasutatavad seadmed on erinevad ja see mõjutab lõpptoote välimust.

Spetsialisti abi on hinna sees

Edasta meile oma soov ja nägemus
Lepime kokku konsultatsiooni kas meie või Sinu juures
Koostame kavandi, et kõik oluline oleks läbi mõeldud
Valime süsteemid, materjalid ja tegumoe
Tellime vajalikus mõõdus materjalid
Toodame, paigaldame ja viimistleme

Aitame Sind planeerimisest kuni paigalduseni

Kasuta allolevat vormi

ja üks meie spetsialistidest võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust

Kontakt